ZAPRASZAMY NA NOC CRACOVIA SACRA DO MUZEUM I ARCHIWUM MARII ANGELI TRUSZKOWSKIEJ, ZAŁOŻYCIELKI ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK

14.08.2018 (środa)

11.00 -17.00 Zwiedzanie Muzeum  (dokumenty i pamiątki  związane z osobą błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej oraz z założonym przez nią Zgromadzeniem; wystawa czasowa:  „Listy błogosławionej Marii Angeli do Sióstr Felicjanek” oraz wystawa specjalna: „Notatki ogrodnicze błogosławionej Marii Angeli”,  z możliwością obejrzenia oryginałów pism)

15.08.2018 (czwartek)

13.00 - 18.00 Zwiedzanie Muzeum  (dokumenty i pamiątki  związane z osobą błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej oraz z założonym przez nią Zgromadzeniem; wystawa czasowa: „Listy błogosławionej Marii Angeli do Sióstr Felicjanek” oraz wystawa specjalna: „Notatki ogrodnicze błogosławionej Marii Angeli”,  z możliwością obejrzenia oryginałów pism)