Zaproszenie na jubileusz 20-lecia Muzeum i Archiwum Bł. Marii Angeli

Przed nami piękny jubileusz 120 lat od narodzin dla Nieba naszej Matki Założycielki oraz, ściśle związany z nim, jubileusz 20-lecia istnienia Muzeum i Archiwum Bł. Marii Angeli Truszkowskiej w Krakowie. Są to szczególne okazje do świętowania w gronie Sióstr i Czcicieli naszej błogosławionej Matki, na które chcemy zaprosić dn. 12 października, w sobotę, w progi muzeum.

Dziękując zaś Dobremu Bogu, za Jego łaski, które przez działalność naszego felicjańskiego muzeum spłynęły na rzeszę Sióstr, Czcicieli oraz tych, którzy przez minione lata nawiedzili miejsce uświęcone obecnością Bł. Marii Angeli, pragniemy zachęcić wszystkich do wspólnej modlitwy o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, którą też modliła się Matka i nasze pierwsze Siostry.

Niech miejsce to na kolejne dziesięciolecia przypomina wszystkim o Ukrytym za kwiatami Skarbie Kościoła, niech porusza głębię ducha, niech pobudza do wdzięczności za dary i łaski, które  mieszkańcom dwu półkul przez modlitwę, pracę i obecność Sióstr Felicjanek ofiarował Jezus Chrystus.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej radości, nauki, modlitwy.