Spotkanie Sióstr Czasowych Profesek z trzech polskich prowincji

W dniach od 17 do 19 listopada 2017 roku wszystkie Siostry czasowe profeski z trzech polskich prowincji Zgromadzenia Sióstr Felicjanek przyjechały  do Krakowa na spotkanie formacyjne.  Miejscem spotkania był Dom Prowincjalny w Krakowie. Zanim jednak nastąpiło oficjalne rozpoczęcie spotkanie, Siostry przyszły do Muzeum i Archiwum Marii Angeli Truszkowskiej, błogosławionej Założycielki Sióstr Felicjanek, aby zaczerpnąć z bogactwa historii i duchowości Matki Założycielki i pierwszych Sióstr Felicjanek poprzez zwiedzanie Muzeum ubogaconego nowymi eksponatami.

Choć Siostry spędziły w Muzeum prawie dwie godziny, to i tak zbyt krótko, aby móc wchłonąć całe duchowe bogactwo, które zostało nam przekazane przez naszą błogosławioną Założycielkę i pierwsze Siostry Felicjanki.