W dniach od 4 - 9 listopada br. w Krakowie odbywała się Konferencja Odpowiedzialnych za Formację Ciągłą w Zgromadzeniu Sióstr Felicjanek. Wzięły w niej udział Siostry z Zarządu Generalnego oraz wszystkich Zarządów trzech polskich prowincji Zgromadzenia wraz z tymi, które tworzą Zespół Formacyjny. Siostry uczestniczyły w serii wykładów i spotkań pogłębiając duchowość życia zakonnego oraz czerpiąc z przebogatych źródeł felicjańskich.

W dniu 8 listopada Siostry przybyły do Muzeum i Archiwum Marii Angeli Truszkowskiej, Błogosławionej Założycielki Sióstr Felicjanek, gdzie wspólnie przeżyły Lectio Epistuli oraz zwiedziły odnowioną wystawę muzealną.

Była to niezapomniana okazja do ponownego zachwycenia się bogactwem dziedzictwa pozostawionego nam przez naszą Błogosławioną Założycielkę i pierwsze Felicjanki.