Siostry felicjanki i młodzież ze szkół felicjańskich

Od ponad dwóch tygodni cała Polska, a szczególnie Kraków, przeżywał szczególny czas bezpośredniego przygotowania się do Światowych Dni Młodzieży. Ulice Krakowa powoli wypełnia młody tłum z kolorowymi plecakami i mówiący w wielu różnych językach. Także w naszym Muzeum i Archiwum zrobiło się kolorowo oraz słychać było różne języki. We wtorek, 26 lipca 2016 roku przybyły do nas Siostry Felicjanki z Ameryki Północnej z grupą młodzieży ze szkół felicjańskich. Wszyscy mogli zwiedzić Muzeum, choć ze względu na ograniczoność miejsca musieli to zrobić w mniejszych grupach.

Zwiedzanie Muzeum i Archiwum Marii Angeli w Krakowie było kontynuacją spotkania z błogosławioną Marią Angelą po wcześniejszym przejściu szlakiem bł. Marii Angeli w Warszawie oraz nawiedzeniu jej relikwii.