Dziękczynna pielgrzymka do „Domu Matki”

W dniu 17 lipca 2018 Siostry z Przemyśla przybyły do Krakowa  z dziękczynną pielgrzymką w roku 25-tej Rocznicy Beatyfikacji bł. Marii Angeli Truszkowskiej, Założycielki Zgromadzenia Sióstr Felicjanek. To kolejna i ostatnia grupa Sióstr odbywająca pielgrzymkę dziękczynną. Tym razem Siostrom z Przemyśla towarzyszyła S. Marie Teresa z Ameryki Północnej będąca w tym czasie w Polsce.

Siostry uczestniczyły w nabożeństwie Transitus w celi Matki, w Liturgii Eucharystycznej przy relikwiach Matki Założycielki oraz, już tradycyjnie, przeszły do Muzeum i Archiwum, aby zwiedzić Muzeum i pogłębić wiedzę o Matce i historii Zgromadzenia oraz duchową więź z bł. Marią Angelą.

Po zwiedzeniu Muzeum i Archiwum Siostry wyruszyły w drogę do Przemyśla, gdzie odprawią doroczne rekolekcje.