Noc Cracovia Sacra

Tegoroczne wydarzenie kulturalne Noc Cracovia Sacra przyprowadziło do naszego Muzeum i Archiwum prawie setkę zwiedzających. Wiele osób zwiedziło wystawę po raz pierwszy, choć tak często przechodzą przy budynku Muzeum i Archiwum. Były osoby, które powróciły do Muzeum po ubiegłorocznym zwiedzaniu. Ku ich miłemu zaskoczeniu mogły nie tylko obejrzeć specjalną wystawę przygotowaną z okazji 25-tej rocznicy beatyfikacji błogosławionej Marii Angeli, ale także wiele nowych elementów wystawy stałej.

Wiele osób zatrzymało się na dłużej, aby obejrzeć przygotowaną prezentację multimedialną przedstawiającą niektóre z pism błogosławionej Marii Angeli.

Tego roku w zwiedzaniu wzięli też udział goście z Ukrainy, z Włoch, z Anglii i z Ameryki Północnej.